PÓŁMARATON CHMIELAKOWY

25 lipca weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Dokument zezwala m.in. ….. oraz udział w wydarzeniach i zajęciach sportowych nie więcej niż 250 uczestników jednocześnie.
 
W związku z powyższym informujemy, ze podjęliśmy stosowne działania w celu zorganizowania „IX Półmaratonu Chmielakowego – Krasnystaw 2020” o Puchar Burmistrza Krasnegostawu.
Na dzień 30 lipca 2020 r. do biegu zakwalifikowanych zostało 251 zawodniczek/zawodników. (lista zawodniczek/zawodników: https://zapisy.ultimasport.pl/lista/633).
 
Wkrótce podamy kolejne komunikaty określające bardziej szczegółowe warunki uczestnictwa w naszym biegu (regulamin, klasyfikacje itp.)
Dziękujemy serdecznie za okazaną cierpliwość i wyrozumiałość w trakcie mozolnej w tym roku procedury zapisów i wnoszenia opłat („COVID-19”)
 
P.S. Prosimy o sprawdzenie listy startowej i w przypadku stwierdzenia niezgodności prosimy o kontakt: tel. 601 590 382, e-mail: szczepanol57@gmail.com