XXX BIEGI Z OKAZJI ROCZNICY
KONSTYTUCJI 3 – go MAJA
POD PATRONATEM
BURMISTRZA KRASNEGOSTAWU
5 maja 2022 r. na boiskach treningowych w Krasnymstawie odbyły się XXX Biegi Przełajowe z okazji rocznicy Konstytucji 3 – go Maja organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dopisała nam piękna pogoda i świetne humory.
Udział w tym roku wzięło ok. 230 zawodników z terenu miasta i powiatu krasnostawskiego. Najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy, którzy zajęli miejsca I – VI na poszczególnych dystansach otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, a najwyżej punktowane szkoły dyplomy i puchary.
Po zakończeniu rywalizacji nastąpiła uroczysta dekoracja zwycięzców, której dokonali: Dyrektor MOSiR – Tomasz Żerebiec i Zastępca Burmistrza Krasnegostawu - Krzysztof Sugalski. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
Wyniki końcowe:
SZKOŁY PODSTAWOWE
Rocznik 2011 i młodsze (dziewczęta) – 600m
I miejsce Barańska Roksana SP Małochwiej Duży
II miejsce Telejko Zuzanna SP Gorzków
III miejsce Bąk Łucja PSP Nr 5 Krasnystaw
IV miejsce Wysocka Dominika PSP Nr 4 Krasnystaw
V miejsce Woźniak Gabriela PSP Nr 5 Krasnystaw
VI miejsce Tokarczyk Milena PSP Nr 4 Krasnystaw
Rocznik 2011 i młodsi (chłopcy) – 600m
I miejsce Żuławski Franciszek SP Gorzków
II miejsce Cegłowski Dawid SP Gorzków
III miejsce Szymański Maciej PSP Nr 4 Krasnystaw
IV miejsce Bociong Tomasz PSP Nr 4 Krasnystaw
V miejsce Szafraniec Natan SP Małochwiej Duży
VI miejsce Serafin Jan PSP Nr 5 Krasnystaw
Rocznik 2010-2009 (dziewczęta) – 600m
I miejsce Mrugalska Aniela PSP Nr 5 Krasnystaw SP
II miejsce Barańska Natalia SP Małochwiej Duży
III miejsce Jaruga Łucja SP Rejowiec Fabryczny
IV miejsce Olech Michalina SP Gorzków
V miejsce Ciechan Joanna PSP Nr 4 Krasnystaw
VI miejsce Król Magdalena SP Gorzków
Rocznik 2010-2009 (chłopcy) – 600m
I miejsce Pomijan Tomasz PSP Nr 4 Krasnystaw
II miejsce Bojarczuk Miłosz PSP Nr 5 Krasnystaw
III miejsce Matysiak Michał PSP Nr 4 Krasnystaw
IV miejsce Sawa Damian PSP Nr 4 Krasnystaw
V miejsce Szarek Wiktor SP Małochwiej Duży
VI miejsce Boruczenko Szymon PSP Nr 4 Krasnystaw
Rocznik 2008 - 2007 (dziewczęta) – 1000m
I miejsce Perestaj Zuzanna PSP Nr 1 Krasnystaw
II miejsce Adamczyk Laura PSP Nr 1 Krasnystaw
III miejsce Szafraniec Anastazja SP Małochwiej
IV miejsce Morylowska Julia PSP Nr 1 Krasnystaw
V miejsce Nowacka Zofia PSP Nr 4 Krasnystaw
VI miejsce Czystowska Julia PSP Nr 1 Krasnystaw
Rocznik 2008 - 2007 (chłopcy) – 1000m
I miejsce Łata Szymon SP Nr 3 Krasnystaw
II miejsce Ciechański Michał SP Małochwiej
III miejsce Bil Michał PSP Nr 4 Krasnystaw
IV miejsce Czarnecki Filip PSP Nr 4 Krasnystaw
V miejsce Parzymies Michał SP Gorzków
VI miejsce Świstowski Kacper PSP Nr 4 Krasnystaw
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
Rocznik 2006 - 2005 (dziewczęta) – 1000m
I miejsce Warchulska Oliwia ZS Siennica Różana
II miejsce Weremko Natalia ZS Siennica Różana
III miejsce Galewska Weronika ZS Siennica Różana
IV miejsce Urbańska Agata ZS Nr 1 Krasnystaw
V miejsce Kalisiewicz Kinga ZS Siennica Różana
VI miejsce Rosolińska Karolina ZS Nr 1 Krasnystaw
Rocznik 2006 - 2005 (chłopcy) – 1200m
I miejsce Żurek Gabriel ZS Nr 1 Krasnystaw
II miejsce Czwórnóg Piotr ZS Nr 1 Krasnystaw
III miejsce Konieczny Jakub ZS Siennica Różana
IV miejsce Weremko Konrad ZS Siennica Różana
V miejsce Kudła Mikołaj ZS Siennica Różana
Rocznik 2004 - 2002 (dziewczęta) – 1000m
I miejsceLipiec AnnaZS Siennica Różana
Rocznik 2006 - 2005 (chłopcy) – 1200m
I miejsceKubina ŁukaszZS Siennica Różana
Klasyfikacja szkół
Szkoły Podstawowe:
I miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Krasnymstawie
II miejsce Szkoła Podstawowa w Gorzkowie
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krasnymstawie
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Małochwieju Dużym
V miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krasnymstawie
VI miejsce Zespół Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie
VII miejsce Szkoła Podstawowa w Rejowcu Fabrycznym
Szkoły Ponadpodstawowe
I miejsce Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej
II miejsce ZS Nr 1 w Krasnymstawie