FERIE ZIMOWE 2024 r.

Jak co roku podczas ferii zimowych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie zaoferował wiele atrakcyjnych zajęć dających możliwość miłego spędzenia wolnego czasu. W hali Centrum Sportowo – Rekreacyjnym codziennie odbywały się gry i zabawy sportowo – rekreacyjne dla dzieci ze szkół podstawowych. Przez cały okres ferii dzieci miały możliwość skorzystania ze stołu do tenisa. Został zorganizowany wyjazd do Chełmskiego Parku Wodnego. Celem wyjazdu było kształtowanie nawyków prozdrowotnych, krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, kształtowanie właściwych zachowań w miejscach publicznych, kształtowanie zdrowotnego stylu życia i inspirowanie harmonijnego rozwoju oraz wdrażanie do aktywnego i kulturalnego spędzania czasu wolnego. Podczas 2 - godzinnego pobytu każdy uczestnik wyjazdu mógł skorzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi, ścianki wspinaczkowej czy popływać na rwącej rzece.
6 lutego pojechaliśmy na lodowisko do Zamościa. Dla większości uczniów nie był to pierwszy wyjazd ale byli i tacy, którzy po raz pierwszy zmierzyli się z lodową taflą lodowiska.  Nie obyło się oczywiście, bez drobnych upadków ale entuzjazm jaki towarzyszył uczniom podczas jazdy łagodził drobne potknięcia. Nowicjuszom w nauce jazdy na łyżwach oprócz opiekunów pomagały zaprzyjaźnione „pingwiny”, które w tym dniu również wybrały się na zamojskie lodowisko.

Wszystkim, którzy skorzystali z oferty MOSiR składamy serdeczne podziękowania i zapraszamy na kolejne imprezy w roku szkolnym.