Mikołaj w MOSiR

W dniu dzisiejszym (7 grudnia 2023 r.) do hali Centrum Sportowo – Rekreacyjnego do grzecznych dzieci przybył Mikołaj aby podziwiać ich sportowe umiejętności.
W świątecznym wydaniu zawodów uczestniczyły dzieci 6 letnie z Przedszkoli Nr 1, 4, 5, 6, 8, klasa „0” z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 oraz uczniowie klas I, II, III Szkół Podstawowych z terenu Krasnegostawu. Na wstępie dzieci wraz z Mikołajem zrobiły krótką rozgrzewkę przy dźwiękach muzyki. Rywalizowały one ze sobą w 6 konkurencjach np. bieg z przekazaniem pałeczki sztafetowej, rzut woreczkiem do kółka hula hop, strzał do bramki unihoca piłką nożną, wyścigi w parach.
W Przedszkolach nie prowadzi się klasyfikacji, natomiast w Szkołach Podstawowych wyniki końcowe przedstawiają się następująco:
I miejsce        SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 1
II miejsce       SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 4
III miejsce      SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 5
Po zmaganiach sportowych Mikołaj wręczał wszystkim uczestnikom słodycze oraz nagrody. Dzieci otrzymały gry, pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez Organizatora.
Dyrektor MOSiR składa podziękowania Dyrektorom Szkół i Przedszkoli, Nauczycielom za przygotowanie dzieci do zawodów oraz za wspaniałą zabawę i miłą atmosferę.